شوخی نمایشگر داشبورد استفاده روزانه

شوخی: نمایشگر داشبورد استفاده روزانه دوربین تصویری نمایش معرفی ماشین ارسال وبگردی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی درخواست دو برابر شدن قیمت بلیت اتوبوس در اربعین

دبیر انجمن تعاونی‌های مسافری اعتقاد است با توجه به شرایط خاصی که در سفرهای اربعین وجود دارد، باید قیمت بلیت اتوبوس‌های مسافربری به مقصد مرزهای یکسان با عراق زیا

درخواست دو برابر شدن قیمت بلیت اتوبوس در اربعین

درخواست دو برابر شدن قیمت بلیت اتوبوس در اربعین

عبارات مهم : اربعین

دبیر انجمن تعاونی های مسافری اعتقاد است با توجه به شرایط خاصی که در سفرهای اربعین وجود دارد، باید قیمت بلیت اتوبوس های مسافربری به مقصد مرزهای یکسان با عراق زیاد کردن پیدا کند.

احمدرضا عامری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه در طول روزهای اربعین برنامه مسافرتی خاصی برقرار است و اتوبوس ها باید به شکل یک سر خالی مسافران را به سمت عراق برده و سپس به شهرهای متفاوت بازگردانند باید طوری برنامه ریزی شود که راننده ها با زیان جدی مواجه نشوند.

درخواست دو برابر شدن قیمت بلیت اتوبوس در اربعین

وی ادامه داد: از این رو مانند سال های پیش پیشنهادی ارائه شده است تا قیمت بلیت اتوبوس ها در ایام خاص دو برابر شود و بعد از آخر یافتن سفرهای اربعین قیمت ها به حالت عادی باز گردد.

دبیر انجمن تعاونی های مسافری با بیان اینکه این پیشنهاد به طور رسمی به شرکت های ذیربط ارائه شده، تاکید کرد: امیدواریم با انجام موافقت های مورد نیاز شرایطی به وجود بیاید تا راننده ها بتوانند با حداکثر توان و ظرفیت خودروهایشان در طول این ایام به زائران حسینی خدمات ارائه کنند.

دبیر انجمن تعاونی‌های مسافری اعتقاد است با توجه به شرایط خاصی که در سفرهای اربعین وجود دارد، باید قیمت بلیت اتوبوس‌های مسافربری به مقصد مرزهای یکسان با عراق زیا

عامری در پاسخ به این پرسش که آیا از ظرفیت ناوگان دیگر نهادها مانند شهرداری نیز در سفرهای اربعین استفاده خواهد شد؟ اعلام کرد: یکی از مهم ترین مسائلی که در طول این ایام جهت اتحادیه اهمیت جدی دارد بحث مربوط به مجرب بودن راننده ها و مناسب بودن خودروهای مورد استفاده در این ایام هست. با توجه به اینکه حفظ ایمنی مسافران مهم ترین دغدغه در مدیریت سفرهای اربعین به حساب می آید تلاش ما همواره استفاده از راننده های باتجربه فعال در اتحادیه و بزرگراه های بین شهری است.

وی افزود: از این رو تلاش شده است در صورتی که نهادهایی مانند شهرداری قصد داشته باشند به زائران اربعین خدمت رسانی کنند از دیگر ظرفیت های آنها بهره گیری شود ولی در صورت نیاز به استفاده از ناوگان دیگر بخش ها در صورت تایید شرایط ماشین و تجربه کافی راننده می توان جلساتی جهت انجام هماهنگی های مورد نیاز در دستور کار قرار داد. البته در حال حاضر هیچ صحبتی در این زمینه مطرح نشده و ترجیح اتحادیه بر استفاده از راننده ها و ناوگانی است که تجربه اوج در سفرهای بین بزرگراه ای دارند.

واژه های کلیدی: اربعین | سفرهای | اتوبوس | راننده | استفاده | زائران اربعین | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz